Home Polish Polish — mix Biłgoraj: Policyjny pościg za nietrzeźwym kierowcą

Biłgoraj: Policyjny pościg za nietrzeźwym kierowcą

265
0
SHARE

NewsHubPolicjanci drogówki w trakcie patrolu zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który jadąc oplem nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. Po pościgu został zatrzymany.
W czwartek tuż po 16 tej policjanci w trakcie patrolu podległego rejonu zauważyli pojazd marki Opel, którego kierujący jechał tzw. „wężykiem”. Z uwagi na podejrzenie mundurowych, że kierujący może znajdować się pod działaniem alkoholu postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej.
Po podaniu sygnałów do zatrzymania kierowca opla postanowił przyśpieszyć i rozpoczął ucieczkę. Mundurowi ruszyli w pościg, który trwał przez kilka sąsiadujących z sobą miejscowości. Po kilkunastu kilometrowym pościgu kierowca opla został zatrzymany.
Jak się okazało był to 22-letni mieszkaniec gminy Wysokie. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez sąd. Ponadto mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów wymaganych podczas kontroli drogowej. Teraz 22 latek odpowie przed sądem.

Similarity rank: 1.1
Sentiment rank: -2.4