Home Polish Polish — mix For Honor – poznaliśmy wymagania sprzętowe

For Honor – poznaliśmy wymagania sprzętowe

489
0
SHARE

NewsHubWczoraj pisaliśmy o osiągnięciu przez grę For Honor tzw. złotego statusu. Oznacza to, że prace nad nią zostały zakończone i autorzy uznali, że najwyższy czas opublikować wymagania sprzętowe wersji pecetowej.
Według autorów poniższa konfiguracja wystarczy do zabawy w 30 klatkach na sekundach, w rozdzielczości 720p i na niskim ustawieniach graficznych, z wyłączoną opcją synchronizacji pionowe(ang. v-sync):
Z kolei rekomendowana konfiguracja ma pozwolić na zabawę w 60 klatkach na sekundę, w rozdzielczości 1080p i na wysokim poziomie detali, przy wyłączonej opcji v-sync:
Przypomnijmy, że For Honor zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra ukaże się 14 lutego tego roku, równocześnie na wszystkie trzy platformy sprzętowe.
Zanim produkcja trafi do sprzedaży gracze otrzymają możliwość jej wypróbowania w otwartych beta testach , które odbędą się w dniach 26-29 stycznia. Mają one obfitować w zawartość, gdyż zaoferują opcję zagrania dziewięcioma wojownikami (z dwunastu planowanych w grze) oraz w trzech (z pięciu) trybach zabawy.

Similarity rank: 1.1
Sentiment rank: 2.6