Home Polish Polish — mix Jennifer Lopez z Drakiem? Potwierdziły się plotki

Jennifer Lopez z Drakiem? Potwierdziły się plotki

350
0
SHARE

NewsHubWokalistka i aktorka przyznała, że nagrywała z Kanadyjczykiem. – Zrobiliśmy razem piosenkę – powiedziała gwiazda w rozmowie z “Entertainment Tonight”. – Zobaczymy, czy trafi na jego kolejną produkcję. Poprosił, byśmy nagrali razem utwór i to właśnie zrobiliśmy. Efekt współpracy duetu oficjalnie nie został jeszcze zaprezentowany.
W najbliższej przyszłości Jennifer Lopez będzie pracować jako producentka programu tanecznego – “World Of Dance”, a także potwierdziła udział w filmie o szefowej kartelu narkotykowego Griseldzie Blanco. Można ją oglądać w serialu “Shades Of Blue” u boku Raya Liotty. Ostatni album Amerykanki, “A. K. A. “, miał premierę w czerwcu 2014 roku.
Kanadyjski raper zadebiutował oficjalnie w 2010 roku longplayem “Thank Me Later”. Wydany w 2011 wspólny utwór z Rihanną, “Take Care”, stał się międzynarodowym przebojem i sprawił, że zatytułowany tak samo album był jednym z najważniejszych w 2011 roku. Dzieło zostało wyróżnione m.in. Grammy. Trzecia płyta, “Nothing Was The Same”, ukazała się w 2013 roku, a najnowsza “Views”, w kwietniu 2016 roku. Wszystkie albumy artysty pokryły się w Kanadzie przynajmniej platyną. Jeszcze lepiej jego krążki sprzedają się w Stanach Zjednoczonych. Drake nagrywał z Eminemem, Rihanną, Nicki Minaj, The Weekndem, Timbalandem, Justinem Bieberem czy Beyoncé.

Similarity rank: 1.1
Sentiment rank: -2.7