Home Polish Polish — mix Minister zapowiedział reformę wymiaru sprawiedliwości. Podniósł się krzyk. WIDEO

Minister zapowiedział reformę wymiaru sprawiedliwości. Podniósł się krzyk. WIDEO

301
0
SHARE

NewsHubNie ulega watpliwosci, ze sady sa zelbetonem bolszewizmu i mafijnego ukladu Okraglego Stolu.
Nalezy wymienic ich “szefostwo”, a reszta “resortowych sedziow” dostanie rozwolnienia i dobrowolnie sie podporzadkuje do Prawa i Sprawiedliwosci.
POpieram na POhybel!!! -:)
Przede wszystkim ławy przysięgłych a nie sam sędzia decyduje i sędziów wybierają na szczeblu podstawowym obywatele.
Ten system sędziowski i prokuratorski trzeba wysadzić TNT (= TO NIE TROTYL) jak pruski fort.
To są proste rzeczy. Prawo to umowa między A i B, że A nie zrobi krzywdy B. Gwarantem tego jest prokurator i sędzia. Jeżeli A zrobi krzywdę B, to prokurator W IMIENIU B oskarży A, a sędzia to rozsądzi.
Jeżeli prokurator to k.rwa (tak, użyłem słowa “k.rwa”) to ścigania nie będzie. W konsekwencji B został skrzywdzony przez A, który jest BEZKARNY. Co prawda A zasługuje na pobyt w pierdlu, ale to prokurator zasługuje na SZUBIENICĘ.
A nie jest problemem. A jest wolnym człowiekiem, który wybrał WOLNOŚĆ OD PRAWA, wraz z konsekwencjami, jak sankcje karne. Problemem jest prokurator, który złamał umowę społeczną, odebrał B gwarancję sprawiedliwości, uczynił A BEZKARNYM.
W d.pie mam A. Interesuje mnie PROKURATOR. CHCĘ WIDZIEĆ GO NA PALU.
Z sędziami jest inna historia, wielu sędziów robi normalną, porządną robotę dzień w dzień. Dobry sędzia nie będzie się obawiał konkursu na sędziego. Skorumpowany sędzia będzie się obawiał.
END OF STORY.
Dedykuję opowieść MISTRZOM UMORZEŃ – prokuraturze polskiej.
jestem pewna ze to wszystko jest niezgodne z konstytucją żęPOlinskiego
Mogę też cytować p. Żeromskiego lub p. Mickiewicza co do postu poprzedniego ” ZS ” to zaciemnia wypowiedzi. Stwórzcie zakładkę ” wiersze ” bo nie które wiersze są bardzo pozytywne. Nie dajmy się zdominować przez inne platformy bo to do tego dąży.
Trudno w IIIRP o grupę zawodowodową bardziej zdegenerowaną niż sędziowie, którzy sami siebie nazywają “specjalną kastą”! Rządzą tam klany, ale rodzinne już w III pokoleniu, potomkowie i następcy “sędziów” pokroju Stefana Michnika czy Wolińskiej, wyniesionych na stołki na sowieckich bagnetach! I tak zostało do dziś w stanie nietkniętym! Tego naprawić poprostu się nie da. To trzeba wyrzucić na śmietnik i zacząć od nowa!
Jezeli zdrajcy moga zdrade reklamowac publicznie, to nie ma ojczyzny a jest tylko UE.
Dlatego nie chce zdrady ani paciorkow od UE, a wiec UE.
Dla ich oszustw finansowych nie bede zdradzal sam siebie.
Wyborcy wspierajacy zdrade sa niebezpieczni sami dla siebie i swoich rodzin.
Nikt i nic nie zmusza do zdrady!!
Po bolszewickie zwyczaje i przepisy prawa zbyt lagodnie traktuja zdrade a UE wogole nie jest organizacja, gdyz pozwala i korzysta ze zdrady.
Takie cos jest smiertelnym niebezpieczenstwem dla mieszkancow Europy.
Przyklad: oddanie gazociagu OPal gaspromowi…..
Nawet w stadzie szczurow zdrada jest niedopuszczalna.
Do tej dramatycznej walki ministra pasuje mi wiersz:
Antek Boryna | 21.12.2016 [18:49]
ROZDZIOBIĄ WAS KRUKI WRONY
Jeśli waszymi kiedyś zezwłokami
Wiatr zakołysze na przydrożnych słupach
I czarne wrony zlatując stadami
Na ciepłych jeszcze rozkraczą się trupach
Snadź że się czasu wypełniają znaki
Dawne proroctwa wróżenia tajemne
Kiedy tak wisząc z wyrwanymi flaki
Będziecie Nieba wzywać nadaremnie
Bo jakiejż innej warci są zapłaty
Zdrajcy co Polskę wrogowi sprzedają
Knechty stupajki parszywe psubraty
Przygarść srebrników nad Ojczyznę mając
Wybacz mi Panie że w Dzień Narodzenia
Serce me broczy złością i goryczą
Zamiast nabożnej pieśni uwielbienia
Usta dziś wrogom przekleństwa wykrzyczą
Bo ileż razy wybaczać nam trzeba
Oprawcom ojców naszych – naszych braci
Gdy ci ni ludzi bojąc się ni Nieba
Znowu nam w twarze plują – dawni kaci
Niech ich rozdziobią czarne kruki wrony
Za Poznań – stocznie – za mordy w skrytości
Za Smoleńk gdzie padł orzeł zakrwawiony
Bądźcie przeklęci – synowie ciemności!
——-
Nie moge zapomniec, jak kopaczka zawziecie walczyla z idea programu pomocy dzieciom a teraz widze ten znienawidzony wstretny …. w polskim sejmie jak wystawia go do kamer w czasie puczu.
Mam wrazenie, ze 90 % wyborcow odczuwa to samo a mlodzi wywrotowcy sa na poziomie nitras i szczerba – podpaska draca ustawe o suwerennosci Polski, wielgus atakujaca Pana Kaczynskiego, pobicie posla PIS….
Mam rowniez nadzieje, ze sady rodzinne nie beda oparte na rodzinach zwiazanych z przeplywem 12 mld rocznie, ale na Sedziach Pokoju – wybieralnych i lawie przysieglych a Kluzik rostowska za rozbicie kilkunastu tysiecy rodzin, za rodziny zastepcze w ktorych dzieci byly maltretowane spotka odpowiednia kara od juz doroslych pokrzywdzonych dzieci.
Na razie walcza z PISem, ale PIS sam sie nie wybieral.
Wszystkich nie zabija, tak jak tego posla.
Ten budka , znowu się popisał. Nauki prawa najlepiej uczą starzy praktycy prawa tacy jak np. rzepliński i ferajna – czyli mafia prawnicza. Ludzie , którzy nagminnie łamią prawo , oszukują , okradają obywateli – a wszystko w aureoli prawa albo raczej bezprawia. Już słychać jaki krzyk się podniesie , gdy wreszcie dokona się proces wymiany kadr sędziowskich , takich jak np te w krakowskim sądzie , gdzie złodziejska sędziowska mafia zrobiła sobie złodziejskie źródło dochodu. Podobne sytuacje występują zapewne w wielu tych instytucjach. Wystarczy tylko wprowadzić CBA i już kolejne mafijne kółko wzajemnej adoracji finansowej upada. Najwyższa pora przeprowadzić weryfikację kadr prawniczych – vide afera Amber Gold , która jest doskonałym przykładem współpracy mafii sędziowsko – prokuratorskiej i chronionych przez tą mafię przestępców.
Taka bezuzyteczna samosiejka – chwasty.
W sadach rodzinnych nie dopuszczaja do zadnej kontroli z zewnatrz ani we wlasnym pudelku z robakami.
W ten sposob sady rodzinne sa ostatnia instytucja wykazujaca sie jakas ludzka wrazliwoscia – gorzej niz w zagranicznych firmach windykacji.
Hydra majaca mnostwo lbow do nakarmienia.
NIE MA zadnej kontroli!!!
Panie Ministrze Ziobro z nadludzką , uprzywilejowaną kastą sędziowską trzeba zrobić porządek to jest bardzo dobra decyzja. Ma Pan nasze poparcie.
Konstytucja RP Art. 32.
1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.
My ZUSowcy płacimy ok. 25% od poborów, dostajemy ok 42% tego z czego nas państwo okrada.
Sędziowie nie płacą nic czyli 0%, płacimy za nich my i dostają 65% od tego co nie uskładali.
Jest to sprzeczne z Art. 32, dlaczego nikt nie zaskarżył do TK tego jawnego łajdactwa, o lustracji nie wspomnę.
Bardzo dobre plany i wiele jest tu do zrobienia.
Dodał bym od siebie w tym temacie następujące wnioski.
W ramach unikania występujących po 1989r rozbieżności w orzecznictwie sądów powszechnych (w tych samych sprawach) należało by przywrócić efektywny nadzór Sądu Najwyższego nad orzecznictwem sądów powszechnych poprzez przywrócenie instytucji rewizji nadzwyczajnej a także wyeliminowanie wykładni sądowych sądów powszechnych (co do budzących wątpliwości przepisów prawa), przywracając moc prawną zasadom prawnym wynikającym z uchwał SN zawierających wytyczne wymiaru sprawiedliwości i praktyki sadowej wpisane do księgi zasad prawa obowiązującego sądy powszechne.
Kasta moze sobie wyc ile chce, trzeba dac szanse mlodym zdolnym prawnikom, jeszcze nie skorumpowanym i nie zepsutym mozliwosciami “Rzplitej Zlodziejskiej”, a starych wywiezc na smietnik historii, a w przypadku udowodnienia przestepstwa – do mamra …
Tak jest – rozgonic wreszcie te mafie przestepcow w togach, kaste “nietykalnych” (dotychczas) lapownikow i rzezimieszkow sprawiedliwosci, bowiem bez tego nie uda sie osadzic ani zapudlowac zadnego zlodzieja z okresu III Rzplitej POwskiej! Aha, Ziobro nie zapomnij przy tej okazji odebrac zlodziejowi Rzeplinskiemu jego nieslusznie pobranego ekwiwalentu za urlop plus kosztow feudalnych biesiad dla kumpli-sedziow emerytow TK, a jego samego dozywotnio zapudlowac – tego domaga sie elementarne poczucie sprawiedliwosci!!!
Świetnie! Najbardziej podoba mi się powołanie izby ds.

Continue reading...