Home Polish Polish — mix Sniper: Ghost Warrior 3 – ujawniono wymagania sprzętowe i nowe informacje o...

Sniper: Ghost Warrior 3 – ujawniono wymagania sprzętowe i nowe informacje o fabule

368
0
SHARE

NewsHubStudio CI Games ujawniło trochę świeżych informacji dotyczących fabuły Sniper: Ghost Warrior 3 , czyli pierwszoosobowej strzelanki będącej najnowszą odsłoną popularnego snajperskiego cyklu.
Gra opowie historię snajpera imieniem Jon North, który zostanie wysłany do Gruzji z zadaniem zneutralizowania przywódców ruchu separatystycznego, dążącego do zdestabilizowania całego kraju. Misja będzie miała dla bohatera również wymiar osobisty, gdyż dotrą do niego informacje, że na miejscu przetrzymywany jest jego młodszy brat Robert, który do niedawna uznawany był za zmarłego.
W terenie wspierać go będzie Lydia Jorjadze, czyli pochodzącą z Gruzji snajperka i dawna kochanka Jona, która pomagała mu wcześniej w zakończonej w tajemniczych okolicznościach misji w Afganistanie. Istotną rolę w scenariuszu odegra również agentka Mossadu Raquel Shein, szukająca naukowca imieniem Sergei Flostov oraz bezwzględny snajper znany jako Amazi, który w niektórych sytuacjach okaże się naszym rywalem, a w innych sojusznikiem.
Twórcy ujawnili również wymagania sprzętowe pecetowej wersji gry
Przypomnijmy na koniec, że Sniper: Ghost Warrior 3 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera zaplanowana została na 4 kwietnia. Warto dodać, że na początku lutego ruszy otwarta beta wydania PC.

Similarity rank: 1.1
Sentiment rank: 1.1