Home Polish Polish — mix Z kurtki posła zniknęło serduszko WOŚP Karczewski…

Z kurtki posła zniknęło serduszko WOŚP Karczewski…

224
0
SHARE

NewsHub– Znam tę sprawę i sądzę, że posłowi po prostu odpadł ten znaczek – powiedział w TVN24 Marszałek Senatu Stanisław Karczewski.
Przypomnijmy, dziennikarz Piotr Witwicki zauważył na Twitterze, że w niedzielę 15 stycznia w głównym wydaniu „Wiadomości” pojawił się materiał poświęcony protestowi młodych posłów opozycji. Jednym z polityków, których wypowiedź została zacytowana był poseł PO Arkadiusz Myrcha. W materiale „Wiadomości” z kurtki polityka zniknęło serduszko WOŚP.
Całą sprawę na Twitterze skomentował Myrcha. Poseł PO podkreślił, że „przez cały czas na jego kurtce widniało serduszko WOŚP, a jego wymazanie podczas montażu jest żenujące, małostkowe i zwyczajnie chamskie”. – Chciałbym tylko skomentować kolejną inicjatywę telewizji publicznej. A mianowicie w wyemitowanym wczoraj materiale zostało bezpardonowo wygumkowane to oto serduszko, które wczoraj przez cały dzień nosiłem bardzo dumnie i bardzo dumnie noszę je także dzisiaj. Widać, że decydentów ten widok bardzo razi. To jest dowód ich małostkowości i żenującego postępowania – stwierdził parlamentarzysta PO.

Similarity rank: 2.1
Sentiment rank: 0