Home Polish Polish — mix „Z tą prezydenturą wiążemy wielkie nadzieje”

„Z tą prezydenturą wiążemy wielkie nadzieje”

398
0
SHARE

NewsHubJuz o 21:27 bylo napisane,tylko tytul jakby odwrotny. Jak to rozumiec? Brak porozumienia,jak w siatkowce,kiedy dwoch
sklada sie do tej samej pilki i psuja?
W kontaktach z Amerykanami pokazujcie godność i zdecydowanie. Oni nie rozumieja tego “wiążemy wielkie nadzieje… ” albo “wierzymy, że… ” albo “oczekujemy, że… “. Powiedzcie WPROST czego CHCECIE: bliskich, silnych relacji, wsparcia, broni itd. A oni wam powiedza WPROST czego CHCA w zamian. Oni nie lubia, nie szanują i nie rozumieją jęczenia z pozycji petenta. Godność i zdecydowanie, jak przystalo na narod europejski. Popatrzcie jak to robią Turcy, ktorzy Europejczykami nie są.
lanie wody… jak chcecie rozmawiać z Trumpem to musicie być konkretni, on z łajzami nie będzie rozmawiał…
Z pewnoscia nie bedzie rozmiawac z komuchami / zidiociałymi lewakami, genderowcami o pierdołach, jak dzielic włos na cztery …. bo to jest autentyczny businessman!!!!
Gwarantuje wam …. ze on doskonale wie czego chce !!!!
ENDE
To biznesmen i w takim duchu będzie negocjował cokolwiek.
Janosik-Witosik(Junior) | 20.01.2017 [22:49]
Muszę ustosunkować się do wpisu na Twitterze pana redaktora
z Onetu-Bartosza Węglarczyka który w głupi, tylko jemu i jego opcji narodowościowej zrozumiałej wpis cytuje;” BESTIA SIE ZBLIŻA”…koniec cytatu. Chodzi zapewne o określenie podłe i ch….ie tegoż redaktorka. Ja sobie i Naród Polski myślę że na pewno także nie zyczymy sobie aby taki Wykształciuch – Zniekształciuch i do tego jeszcze ubliżający, poniżający Głowie Państwa Amerykańskiego który dziś właśnie zacznie ZAPROWADZAĆ PORZADEK RODZIN I ŚWIATA CAŁEGO!!!!!! Nie mam także Checi oglądąć w telewizji TVP-Info jako Eksperta do tego jeszcze, pana Szewacha Weissa-mającego tylko i wyłącznie korzenie Żydowskie!! Jakim cudem i jakim prawem został odznaczony Ów Waćpan Najwyższym Odznaczeniem Polskim=Orderem Orła Białego przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej pana dr Andrzeja Dudę to niech pozostanie Jego i Rządzących tylko w Naszym kraju Polityków tajemnica bo Ja naprawdę nie widziałem i nie widze powodu aby odznaczać ludzi o takich kłamliwych poglądach i całkowicie nie ceniących Naszego Narodu Polskiego Odznaczeniem Polskim!! Czyli Ci Dwaj Panowie Dwaj -jeden Starszy a drugi młodszy to do wymiany w Polityce i Mediach!! To na tyle Polacy-Rodacy.
Szczęść Wam Boże Polacy-Rodacy-Patrioci!
Szczęść Wam Boże Odrodzeni-Amerykanie!!
Czekajmy cierpliwie na pierwsze kroki Nowego pana prezydenta USA-Donalda Trumpa i jego bardzo a to bardzo madrego i skutecznego Z-cy czyli Wiceprezydenta-Mike Pence!!
Szczęść Im jako Prezydentowi i Wiceprezydentowi USA Szczęść Boże !!!
Zwróćcie uwagę na emocje które prezentuje D. Trump. Nie ma w tym wyrachowania, próby podtrzymania wizerunku osoby perfekcyjnej, panującej nad emocjami. Tu widać wzruszenie, czasem niesmak, czasem radość. To co jest naturalne dla nas ludzi. Bo to jest prawdziwy człowiek. I to jest najlepszy prezydent od czasów R. Reagana. Najlepszy również dla nas, Polaków. Niech rządzi dwie kadencje i daje nadzieję na lepszy Świat.

Similarity rank: 0.1
Sentiment rank: 3.8