Home Ukraine Україна — українською Путін крупно помилився з визнанням документів "ЛДНР" – військовий експерт

Путін крупно помилився з визнанням документів "ЛДНР" – військовий експерт

182
0
SHARE

Президент РФ Володимир Путін крупно помилився з визнанням “документів” так званих “ДНР” та “ЛНР”. Таку думку висловив військовий експерт, народний…
Президент РФ Володимир Путін крупно помилився з визнанням “документів” так званих “ДНР” та “ЛНР”. Таку думку висловив військовий експерт, народний депутат Дмитро Тимчук.
“Путіну давно треба було кинути чергову наживку і “ЛДНР”, і внутрішнім російським споживачам на предмет підігріву конфлікту на Донбасі. Влити, так би мовити, свіжу порцію формаліну в мертвонароджену дитину на ім’я “Новоросія”. Стали занадто очевидними завислі в повітрі незручні запитання мешканців “ЛДНР”, за що вони б’ються, і російського обивателя – так зливає Москва Донбас, або ж “русскій мір” таки не дав могутнього російського дуба. До того ж щедрі, але аж ніяк не публічні обіцянки Суркова ватажкам “ЛДНР” про швидке визнання Кремлем окупованих територій Донбасу перестали діяти”, – пише він на своїй сторінці в Facebook.
За його словами, Кремлю потрібно було зробити те, що зрозумів би і простий “тракторист” в Макіївці, змащуючи кулемет, що прибув з Ростова , і простий російський патріот Вася в Воронежі, який “з бодуна дивиться теленовини про важкі будні “молодих невизнаних республік”. Визнання документів і стало таким кроком”.
“Путін думає, що він вибрав ідеальний момент. ООН бідкається про невиплату Україною пенсій жителям ОРДЛО.

Continue reading...