SHARE

Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання прокуратури, встановивши часові рамки для ознайомлення захисту…
Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання прокуратури, встановивши часові рамки для ознайомлення захисту екс-президента України Віктора Януковича зі справою про державну зраду.
Як передає Інтерфакс-Україна, відповідне рішення ухвалено в середу, 15 лютого.
Прокурор Руслан Кравченко заявив, що суд дав адвокатам 17 робочих днів для ознайомлення з матеріалами кримінального провадження, тому термін встановлений до 13 березня включно.
Адвокат Ігор Федоренко заявив, що не згоден з цим рішенням, оскільки не була виконана низка слідчих дій і, зокрема, Януковичу-втікачу не було належним чином вручено повідомлення про підозру.
Раніше НВ повідомляло, що 30 січня Печерський райсуд Києва виніс рішення про затримання колишнього президента України Віктора Януковича, який переховується після втечі з країни на території Росії. Віктор Янукович проходить підозрюваним у справі про державну зраду.
Янукович втік з України після розстрілу активістів під час подій Революції Гідності у Києві в лютому 2014 року, і досі переховується від українського правосуддя на території РФ.

Similarity rank: 7.5

© Source: http://nv.ua/ukr/ukraine/politics/sud-obmezhiv-oznajomlennja-zi-spravoju-pro-derzhzradu-janukovicha-do-13-bereznja-654360.html
All rights are reserved and belongs to a source media.