Home Polish Polish — mix Jarosław Kaczyński z walentynkową wizytą u Beaty Szydło. Prezes PiS odwiedził premier...

Jarosław Kaczyński z walentynkową wizytą u Beaty Szydło. Prezes PiS odwiedził premier w szpitalu i przyniósł bukiet róż

262
0
SHARE

Jarosław Kaczyński to szef idealny! Prezes Prawa i Sprawiedliwości właśnie udowodnił to walentynkową wizytą u przebywającej wciąż w szpitalu premier Beaty Szydło. Jej partyjny zwierzchnik pojawił się nie tylko z dobrym słowem, ale i pięknym bukietem róż.
Prezes PiS Jarosław Kaczyński odwiedził wciąż przebywającą w szpitalu premier Beatę Szydło. • Fot. Twitter.com/beatamk Jakub Noch 14 lutego 2017 J arosław Kaczyński to szef idealny! Prezes Prawa i Sprawiedliwości właśnie udowodnił to walentynkową wizytą u przebywającej wciąż w szpitalu premier Beaty Szydło. Jej partyjny zwierzchnik pojawił się nie tylko z dobrym słowem, ale i pięknym bukietem róż.
Premier nadal przebywa w Wojskowym Instytucie Medycznym przy ul. Szaserów w Warszawie, gdzie wraca do zdrowia po piątkowych wydarzeniach z Oświęcimia. Przypomnijmy, iż rządowa limuzyna z Beatą Szydło uderzyła czołowo w drzewo, na skutek czego odniosła ona szereg potłuczeń. Rekonwalescencja trwa, a dziś umiliła ją wizyta samego Jarosława Kaczyńskiego. Poinformowała o niej na Twitterze rzecznik prasowa Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek. Prezes Jarosław Kaczyński odwiedził w szpitalu Premier @BeataSzydlo pic.twitter.com/ASLP1EZXhQ — Beata Mazurek (@beatamk) 14. Februar 2017 Wcześniej we wtorek Jarosław Kaczyński publicznie zabrał głos w sprawie zdarzenia drogowego z udziałem rządowej kolumny. W tym kontekście prezes PiS mówił przede wszystkim o “braku dyscypliny w aparacie państwowym”. – Ta dyscyplina powinna być wyższa, bo to służy państwu, a poprzez państwo obywatelom. Państwo, gdzie dyscypliny nie ma, takie rozlazłe państwo, służy tan naprawdę co najwyżej tym, co chcą w mętnej wodzie ryby łowić – stwierdził w wywiadzie dla bydgoskiego Radia PiK. Napisz do autora: jakub.noch@natemat.pl Obserwuj mnie na Twitterze: @KubaNoch POLUB NAS NA FACEBOOKU

Similarity rank: 3.2
Sentiment rank: 2.6