Home Ukraine Україна — українською "Андерлехт" вирвав нічию в "Манчестер Юнайтед" у чвертьфіналі Ліги Європи

"Андерлехт" вирвав нічию в "Манчестер Юнайтед" у чвертьфіналі Ліги Європи

351
0

КИЇВ. 14 квітня. УНН. Англійський “Манчестер Юнайтед” в гостях не зумів утримати переможний рахунок у поєдинку з бельгійським …
Підопічні Жозе Моурінью мали перевагу над бельгійським грандом і зуміли втілити її у забитий гол на 37 хвилині, коли екс-футболіст донецького “Шахтаря” Генріх Мхітарян добив м’яч у пусті ворота після удару одного із своїх партнерів.
Проте 86 хвилина стала роковою для “Манчестера” — навіс з лівого флангу у виконанні сербського оборонця Івана Обрадовича завершився виграною верховою боротьбою 21-річнного Леандера Дендокера, якому вдалося переправити м’яч у кут воріт Серхіо Ромеро — 1:1.
Примітно, що за підсумком баталії “МЮ” більше володів м’ячем — 60 проти 40 відсотків і завдав на 6 ударів більше в площину воріт, аніж “Андерлехт”.