Home Ukraine Україна — українською Георгій Зантарая та 16-річна Дарина Білодід завоювали "золото" чемпіонату Європи з дзюдо

130
0
SHARE

У четвер українські спортсмени завоювали дві золоті медалі на чемпіонаті Європи з дзюдо, що проходить у столиці Польщі Варшаві. Георгій Зантарая…
У перший день ЧЄ у Варшаві українці завоювали дві золоті медалі
Георгій Зантарая виборов “золото”, ставши кращим у ваговій категорії до 66 кг. В попередньому раунді Зантарая переміг поляка Патріка Вавжичека, італійця Маттео Медвеса і білоруса Дмитра Мінькова, а в півфіналі виявився сильнішим за словака Матея Поляка. За золото Георгій боровся з 22-річним словенцем Адріаном Гомбочем, який на Олімпійських іграх в Ріо боровся за бронзу, але залишився без медалі. За три хвилини до кінця українець провів успішний кидок, уклавши суперника на лопатки, і отримав оцінку іппон. Це дозволило Зантараю удруге в кар’єрі стати чемпіоном Європи. Перший раз Георгій виграв золото континентальної першості в 2009-му в Роттердамі, але тоді він виступав у ваговій категорії до 60 кг. У цьому ж дивізіоні наш дзюдоїст став чемпіоном світу в 2011-му.