Home Polish Polish — mix Premier Beata Szydło: Wprowadziliśmy program gospodarczy, który przynosi efekty i będzie jeszcze...

Premier Beata Szydło: Wprowadziliśmy program gospodarczy, który przynosi efekty i będzie jeszcze lepiej

320
0
SHARE

Gospodarka polska jest w bardzo dobrej kondycji – oceniła w sobotę w Pekinie premier Beata Szydło, odnosząc się do potwierdzenia przez agencję Moody’s ratingu dla Polski. Według niej program Prawa i Sprawiedliwości przynosi efekty i “będzie jeszcze lepiej”. – Przeczytaj wiadomości gospodarcze i finansowe: kursy walut, giełda i indeksy giełdowe.
Agencja Moody’s potwierdziła w piątek rating Polski na poziomie A2. Jednocześnie agencja podniosła perspektywę ratingu z negatywnej do stabilnej. W ocenie agencji ryzyka fiskalne oraz inwestycyjne, a także niepewność polityczna w Polsce zmalały.
Myślę, że wyniki będą jeszcze lepsze i prognozy będą jeszcze lepsze. Gospodarka polska jest w bardzo dobrej kondycji – zaznaczyła premier w rozmowie z dziennikarzami. Mieliśmy rację, od początku, kiedy powstał rząd Prawa i Sprawiedliwości, mówiliśmy o tym – podkreśliła. Wprowadziliśmy program gospodarczy, który przynosi efekty i będzie jeszcze lepiej. Polska jest bezpiecznym, stabilnym państwem z dobrym klimatem dla gospodarki. Myślę, że kolejne miesiące będą pokazywały, że wyniki będą jeszcze lepsze – dodała premier.

Continue reading...