SHARE

Кількість загиблих або зниклих без вісті після пожежі в житловому будинку Гренфелл-Тауер у Лондоні (Великобританія) зросла до 79 осіб.
“Кількість загиблих або зниклих без вести імовірно мертвих після пожежі в Гренфелл-Башті в Лондоні в даний час зросла до 79, кажуть поліцейські”, – повідомляє ВВС з посиланням на місцеву поліцію.
Поліцейський командувач Стюарт Кунді підтвердив цю цифру у своїй заяві в понеділок, додавши, що кількість жертв може змінитися.
За його словами, ідентифікація тіл ускладнюється тим, що необхідні стоматологічні записи жертв доводиться шукати по всьому світу, так як багато з них були іноземцями.
Поліція досі у пошуках фотографій чи відеозаписів, щоб встановити причину займання і поширення пожежі. Водночас Кунді зазначив, що розслідування охоплює ряд областей.
Пожежа в 24-поверховому житловому будинку в британській столиці розпочалася в ніч на 14 червня. Будівля вигоріла майже вщент.
Також 16 червня у Лондоні провели акції із закликом до влади повідомити дані щодо зниклих безвісти та загиблих внаслідок пожежі, а також її причин.

© Source: http://ipress.ua/news/kilkist_zhertv_londonskoi_pozhezhi_zrosla_do_79_osib_215233.html
All rights are reserved and belongs to a source media.