Home Ukraine Україна — українською "Динамо" вийшло в Лігу Європи

"Динамо" вийшло в Лігу Європи

256
0

“Динамо” в День Незалежності обіграло в Києві португальський “Марітіму” 3: 1 і вийшло до групового етапу Ліги Європи. Матч розпочався з атаки “Динамо”. На 3 хвилині Ярмоленко дав пас на хід Буяльському, той не зумів переграти воротаря, а Мбокані бив у порожні ворота. На щастя для…
“Динамо” в День Незалежності обіграло в Києві португальський “Марітіму” 3: 1 і вийшло до групового етапу Ліги Європи.
Матч розпочався з атаки “Динамо”. На 3 хвилині Ярмоленко дав пас на хід Буяльському, той не зумів переграти воротаря, а Мбокані бив у порожні ворота. На щастя для португальців захисник Жуніор виніс м’яч із лінії воріт.
Наступного моменту довелося чекати довго. На 26 хвилині кияни забили гол, але суддя зафіксував офсайд у Ярмоленка. На 30 хвилині впритул із 5 метрів бив Мбокані, але влучив просто у воротаря.
Рахунок відкрив Денис Гармаш на 32 хвилині. Морозюк виконав подачу із правого флангу, захисник підняв м’яч над штрафним майданчиком, а Денис пробив головою просто в кут воріт.