Home Ukraine Україна — українською Відео голів та моментів матчу "Баварія" – "Бешикташ" – 5:0

Відео голів та моментів матчу "Баварія" – "Бешикташ" – 5:0

253
0

Відео дубля Томаса Мюллера, двох голів Роберта Левандовскі, м’ячі Кінгслі Комана – дивитися огляд матчу Баварія – Бешикташ в Лізі чемпіонів| СЕГОДНЯ
У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів “Баварія” приймала “Бешикташ” і домоглася розгромної перемоги з рахунком 5:0.
На 16-й хвилині турецька команда залишилася вдесятьох – пряму червону картку отримав екс-гравець київського “Динамо” Домагой Віда. Чисельною перевагою господарі скористалися в кінці першого тайму – Томас Мюллер відкрив рахунок. На 52-й хвилині Кінгслі Коман зробив рахунок 2:0. На 66-й хвилині Мюллер зумів оформити дубль, а останнє слово залишилося за Робертом Левандовскі, який відзначився на 79-й і 88-й хвилинах.
Нагадаємо, що на початку січня Домагой Віда підписав контракт з “Бешикташем” до 2022 року.