Home Ukraine Україна — українською ЧС-2018: результати матчів 7 липня

ЧС-2018: результати матчів 7 липня

574
0

На чемпіонаті світу з футболу-2018 визначилася друга півфінальна пара. Англія і Хорватія перемогли своїх суперників і зіграють між собою в 1/2 фіналу ЧС-2018.
У суботу, 7 липня, на чемпіонаті світу з футболу в Росії відбулися другі матчі 1/4 фіналу, після яких завершили свій шлях на мундіалі господарі-росіяни, а також збірна Швеція.
Самара. Швеція – Англія 0:2
Збірна Англії спокійно і впевнено обіграла Швецію з рахунком 2:0 і вийшла у півфінал.
Обидва голи в матчі були забиті в чисто британському стилі. На 30-й хвилині після кутового Магуайр перестрибнув Форсберга і головою відправив м’яч у сітку. А на 59-й хвилині замкнув навіс головою Деле Аллі. У Швеції були свої моменти, щоб забити, але жодні з них вони не реалізували.
Сочі. Росія – Хорватія 2:2 (3:4 пен)
Збірні Росії та Хорватії вдруге для себе на цьому турнірі били серію пенальті, і далі пройшла збірна Хорватії.