Prognoza pogody na czwartek 12 lipca 2018 r. W czwartek będzie pochmurnie. Najczęściej i najmocniej popada na północy. Ale w innych częściach Polski również będzie deszczowo.
W czwartek będziemy w zasięgu płytkiego niżu atmosferycznego, którego centrum znajdzie się nad naszym krajem. Chmury pojawią się przez napływającą do nas ciepłą i wilgotną masę powietrza.
Prawie w całej Polsce temperatura wzrośnie do 23-24 stopni. Jedynie na wschodzie oraz południowym wschodzie może być 25-27 stopni. Na północnym zachodzie i wybrzeżu będzie najchłodniej – ok. 20 stopni. Zachodni lub południowo-zachodni wiatr będzie umiarkowany, a ciśnienie atmosferyczne powinno być stabilne.
W nocy z czwartku na piątek na północy, wschodzie i w centrum będzie padać deszcz. Ale będzie jednocześnie ciepło – 13-15 stopni. Prognoza pogody, czwartek 12 lipca 2018 r.
Zwłaszcza na zachodzie, północy i w centrum pogoda będzie negatywnie wpływać na nasze samopoczucie. Mieszkańcy tych terenów mogą odczuwać spadek sprawności psychofizycznej, nasilającą się nerwowość, spadek poziomu koncentracji.

Continue reading...