Home Ukraine Україна — українською Луганська «Зоря» на останній хвилині матчу з «РБ Лейпциг» втратила путівку у...

Луганська «Зоря» на останній хвилині матчу з «РБ Лейпциг» втратила путівку у груповий турнір Ліги Європи-18/19

241
0

Футболісти луганської «Зорі» сьогодні, 30 серпня, зіграли у гостях проти німецького «РБ Лейпциг» матч у відповідь вирішальної стадії кваліфікації Ліги Європи УЄФА – раунду плей-оф сезону-18/19. Пропустивши гол з пенальті на останній хвилині гри, українська команда програла поєдинок з мінімальним рахунком 2:3 і припинила свої виступи у єврокубках в поточному сезоні.
Футбол. Ліга Європи УЄФА сезону-18/19. Кваліфікація. Плей-оф. Матч у відповідь. 30 серпня
«РБ Лейпциг» (Німеччина) – «Зоря» (Луганськ, Україна) – 3:2 (1:1)
30 серпня. Початок – 19:30. Лейпциг. «Ред Булл Арена»
«РБ Лейпциг»: Івон-Ландрі Мвого, Віллі Орбан, Ібраїма Конате (Еміль Форсберг 59), Марсель Забітцер, Юссуф Поульсен (Жан-Кевін Огюстен 59), Тімо Вернер, Штефан Ільзанкер, Лукас Клостерман, Матеус Кунья, Конрад Лаймер (Брума 79), Кевін Кампль
«Зоря»: Луїс Феліпе, Олександр Сваток, Артем Гордієнко (Владислав Кочергін 68), Ігор Харатін, Богдан Михайличенко, Віталій Вернидуб, Олександр Тимчик, Олександр Караваєв, Рафаель да Сілва (Василь Прийма 80), Владислав Кабаев (Євген Чеберко 69), Сілас
Голи: Тімо Вернер 7, Жан-Кевін Огюстен 69, Еміль Форсберг 90+1 – Рафаель да Сілва 35, Артем Гордієнко 48
Попередження: Олександр Сваток 13, Ігор Харатін 38, Луїс Феліпе 83
Перший матч – 0:0
Проблему атакуючого півзахисника Юрій Вернидуб вирішив за допомогою, мабуть, головного універсалу своєї команди: Гордієнка. Ліворуч місце травмованих Громова, Хомченовського і Луньова зайняв Кабаєв. У господарів на старті без змін через травми не обійшлося, насамперед, на лівому фланзі. Це, зокрема, виявилося на руку хлопцям Юрія Вернидуба, пише ua-football.com .
Потужний тиск господарів з перших хвилин, напевно, змогли б передбачити навіть ті, хто дивиться футбол тільки в особливих випадках.