Home Polish Polish — mix Pogoda na wtorek. W części Polski upalnie. Ostrzeżenia IMGW o burzach

Pogoda na wtorek. W części Polski upalnie. Ostrzeżenia IMGW o burzach

188
0
SHARE

Pogoda na wtorek: w części kraju nadal upalnie, termometry pokażą nawet 32 st. C. Uwaga na burze – IMGW wydał ostrzeżenia dla dziewięciu województw.
Pogoda we wtorek najcieplejsza będzie na południu Polski. Na Podkarpaciu termometry pokażą 32 stopnie. W Lublinie – 30 stopni, w Krakowie i Białymstoku – 30 stopni. Pogoda na wtorek: uwaga na burze
W pozostałych miastach temperatura będzie niższa. Najchłodniej będzie w Szczecinie, gdzie termometry pokażą 24 stopnie. W Trójmieście, Gorzowie Wielkopolskim i Zielonej Górze będzie 25 stopni. W Warszawie – 29.
IMGW wydał ostrzeżenia przed upałami dla czterech województw: lubelskiego, małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.
Instytut wydał także ostrzeżenia przed burzami. Dotyczą dziewięciu województw warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, mazowieckiego, łódzkiego, lubelskiego, opolskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego i podkarpackiego.
Na poniższej mapie, pochodzącej z serwisu Windy.com, możesz sprawdzić, gdzie i o której godzinie będzie burza. Wystarczy, że suwak na dole strony przesuniesz w lewo. Burze oznaczone są kolorem niebiesko-zielonym.
Gwałtowne zmiany w pogodzie dotarły także do Polski. Czy wiesz, jak się zachować podczas burzy z piorunami?
we wtorek najcieplejsza będzie na południu Polski. Na Podkarpaciu termometry pokażą 32 stopnie. W Lublinie – 30 stopni, w i – 30 stopni. W pozostałych miastach temperatura będzie niższa. Najchłodniej będzie w Szczecinie, gdzie termometry pokażą 24 stopnie. W Trójmieście, i Zielonej Górze będzie 25 stopni. W Warszawie – 29. IMGW wydał ostrzeżenia przed upałami dla czterech województw: lubelskiego, małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Instytut wydał także ostrzeżenia przed. Dotyczą dziewięciu województw warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, mazowieckiego, łódzkiego, lubelskiego, opolskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego i podkarpackiego. Na poniższej mapie, pochodzącej z serwisu Windy.com, możesz sprawdzić, gdzie i o której godzinie będzie. Wystarczy, że suwak na dole strony przesuniesz w lewo. oznaczone są kolorem niebiesko-zielonym.

Continue reading...