Home Polish Polish — mix LE: Legia przegrała ze Spartakiem i żegna się z europejskimi pucharami

LE: Legia przegrała ze Spartakiem i żegna się z europejskimi pucharami

71
0

LE: Legia przegrała ze Spartakiem i żegna się z europejskimi pucharami – RMF24.pl – Legia Warszawa w swoim ostatnim meczu piłkarskiej Ligi Europy przegrała u siebie ze Spartakiem Moskwa 0:1 (0:1). Zwycięską bramkę dla gości zdobył w 17. minucie Zielimchan
Miłe złego początki – tak najkrócej można podsumować tegoroczną przygodę Legii w Lidze Europy. Stołeczny zespół zaczął rywalizację w niej od dwóch zwycięstw – w Moskwie ze Spartakiem i u siebie z Leicester City po 1:0. Przed ostatnią kolejką mistrz Polski wciąż miał wszystko we własnych rękach. Zwycięstwo dałoby Legii drugie miejsce w grupie i grę w barażu o 1/8 finału LE. Podopieczni trenera Marka Gołębiewskiego mecz zaczęli jednak kiepsko. W 17. minucie koszmarny błąd popełnił Maik Nawrocki.20-letni obrońca zdecydowanie z słabo podawał do kolegi piłkę. Blisko 42-letni bramkarz później nie raz ratował swój zespół przed utratą kolejnych goli.