Home Polish Polish — mix Liga Mistrzów. Milan z awansem, Juventus znów pokonany

Liga Mistrzów. Milan z awansem, Juventus znów pokonany

100
0

Liga Mistrzów. Milan z awansem, Juventus znów pokonany – RMF24.pl – AC Milan pokonał u siebie FC Salzburg 4:0 i uzupełnił grono zespołów z awansem do 1/8 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów. Wyeliminowany już wcześniej Juventus Turyn, w składzie z Wojciechem
W spotkaniach, które rozpoczęły się o godzinie 21, tylko w jednym stawką był awans do fazy pucharowej Champions League – “Rossoneri” szybko wybili jednak rywalom taki scenariusz z głowy. Bohaterem gospodarzy był doświadczony, 36-letni Francuz Olivier (14. i 57.) i (90+1.). W międzyczasie na listę strzelców wpisał się również – skomentował Krunic. Milan zagra w fazie pucharowej Pierwsze miejsce w grupie E zajęła FC Salzburg, którego rezerwowym obrońcą jest Kamil Piątkowski, zakończył zmagania na trzeciej pozycji i w związku z tym zagra w barażu o 1/8 finału Ligi Europy. Juventus o tym sezonie w Lidze Mistrzów będzie chciał jak najszybciej zapomnieć. W grupie H w tym w środę z Paris Saint-Germain. Bramki dla zwycięzców zdobyli (69.), a dla “Starej Damy” honorowego gola – swojego pierwszego od sześciu lat w tych rozgrywkach – uzyskał W 74.