Home Polish Polish — mix Niemcy jak zawsze grali do końca. Remis w hicie grupy E

Niemcy jak zawsze grali do końca. Remis w hicie grupy E [WIDEO]

60
0

Niemcy do 83. minuty przegrywali z Hiszpanami 0:1. Siedem minut przed końcem regulaminowego czasu gry Niclas Fuellkrug doprowadził do remisu.Dzięki temu nasi zachodni sąsiedzi mają na swoim koncie jeden punkt i jeśli chcą awansować do kolejnej fazy mistrzostw świata, to muszą w ostatnim meczu grupowym pokonać Kostarykę.
Teoretycznie w niedzielę Niemcy, którzy swój pierwszy mecz przegrali z Japonią 1:2, mogli stracić już szansę na awans do 1/8 finału. Kilka godzin wcześniej pomocną dłoń wyciągnęli jednak do nich piłkarze z Kostaryki. Dzięki temu, że wygrali z Japonią 1:0 dla Niemców stawką meczu z Hiszpanią nie było już pozostanie w mundialu.

Spotkanie lepiej zaczęła ekipa z Półwyspu Iberyjskiego już w szóstej minucie w poprzeczkę trafił Dani Olmo.
Niemcy mieli problem ze stworzeniem groźnej okazji, ale tuż przed przerwą po rzucie wolnym udało im się umieścić piłkę w siatce.