Home Ukraine Украина — на русском Аргентина виграла у Австралії на ЧС 2022: рахунок матчу, результати, Мессі забив...

Аргентина виграла у Австралії на ЧС 2022: рахунок матчу, результати, Мессі забив гол

96
0
SHARE

Південноамериканська команда впевнено обіграла збірну Австралії з рахунком 3:1 і тепер у чвертьфіналі на нас чекає суперматч Аргентина – Нідерланди.
В Ер-Раяні на стадіоні “Ахмед бін Алі” завершився матч 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу, в якому збірна Аргентина протистояла команді Австралії.
Матч завершився з рахунком 2:1 на користь американської команди.
Аргентинці спочатку були фаворитами матчу на папері та цілком впевнено довели свій статус на практиці. Вже наприкінці першого тайму, на 35-й хвилині, Мессі з правого флангу відіграв до дуги штрафного майданчика на Макалістера. Той відпасував усередину, де Отаменді залишив м’яч для Лео, а той зі своєю лівою відправив м’яко обведення у ліву “шістку” під ногою Суттара.