Start Polish — mix NBA: Znamy wszystkich uczestników play off

NBA: Znamy wszystkich uczestników play off [WIDEO]

295
0
TEILEN

Koszykarze Miami Heat i Minnesota Timberwolves jako ostatni awansowali w piątek do fazy play off ligi NBA. Pierwsi pokonali u siebie Chicago Bulls 102:91, a drudzy, także na własnym parkiecie, wygrali z Oklahoma City Thunder 120:95.
Mateusz Ponitka zdobył 12 punktów, miał zbiórkę i dwie asysty dla Panathinaikosu Ateny w przegranym wyjazdowym meczu z Partizanem Belgrad 81:83 w…

Heat wygraną minionej nocy zawdzięczają świetnej czwartej kwarcie, którą wygrali 35:23, w tym jej ostatni fragment 15:1.
Bohaterami zespołu z Florydy byli Jimmy Butler i Max Strus, którzy zdobyli po 31 punktów. Ten drugi w pierwszej połowie trafił sześć rzutów za trzy (w całym meczu siedem). Butler po przerwie zdobył 22 „oczka”.