Home Polish Polish — mix Trener Legii Warszawa nie gryzł się w język po porażce z Austrią...

Trener Legii Warszawa nie gryzł się w język po porażce z Austrią Wiedeń. Stanowczy komentarz o decyzji sędziego

133
0

Trener Legii Warszawa Kosta Runjaić podzielił się stanowczą opinią o przebiegu spotkania. Zdaniem niemieckiego szkoleniowca o wyniku nie przesądziła dobra gra gości, a błędy jego drużyny. Odniósł się również do błędu arbitra pod koniec pierwszej połowy meczu, kiedy nie odgwizdał rzutu karnego na korzyść Wojskowych.
Legia Warszawa przegrała pierwszy mecz III rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy z Austrią Wiedeń 1:2. Podczas pomeczowej konferencji prasowej trenerzy obu ekip podsumowali przebieg spotkania.
Zaraz po zakończeniu spotkania trener Austrii Wiedeń Michael Wimmer przyznał, że mecz z Legią w ich wykonaniu nie był najlepszy, a gospodarze sprawili im wiele problemów. Niemniej jest bardzo zadowolony z wyniku, jaki udało im się osiągnąć.
– Jesteśmy bardzo szczęśliwi z tego wyniku. Osiągnęliśmy go na trudnym terenie. To trzecia wygrana w tym sezonie w rozgrywkach pucharowych. Pokazujemy bardzo dobrą energię. Cieszymy się team spiritem, jaki pokazujemy. Widzimy, jakie są siły legii. Potrafią grać zróżnicowanie przy posiadaniu piłki, widać to było w tych chwilach, czym sprawili nam trudności. Wykorzystaliśmy swoje sytuacje, uważam, że zasłużenie prowadziliśmy do przerwy 1:0. Rywal był bliski wyrównania, ale to my wygrywamy – powiedział szkoleniowiec Austrii Wiedeń.
Szkoleniowiec warszawskiej Legii Kosta Runjaić nie ma wątpliwości, że jego drużyna przegrała mecz przez własne błędy. Spodziewał się agresywnej gry ofensywnej Austrii Wiedeń, jednak nie traci wiary przed rewanżem.
Niemiecki szkoleniowiec wrócił do poprzednich spotkań eliminacyjnych Austrii Wiedeń, twierdząc, że mieli oni dużo szczęścia, że udało im się awansować.