Домой Polish — mix Sabalenka sensacyjnie odpadła w trzeciej rundzie turnieju w Miami po porażce z...

Sabalenka sensacyjnie odpadła w trzeciej rundzie turnieju w Miami po porażce z Kalininą w trzech setach

105
0

Druga rakieta świata, białoruska tenisistka Aryna Sabalenka nie dotarła do czwartej rundy turnieju w Miami na Florydzie (USA). W 1/16 finału jej przeciwniczką była zajmująca 36. miejsce w rankingu WTA Ukrainka Anhelina Kalinina. Spotkanie trwało 2 godziny 3 minuty i zakończyło się wynikiem 4:6, 6:1, 1:6.
NOWE
Alarmy w całej Ukrainie. W związku z atakami poderwane zostały też polskie myśliwce
W nocy, z soboty na niedzielę, siły powietrzne Ukrainy zarejestrowały wystrzelenie rakiet manewrujących z bombowców strategicznych Tu-95MS. W większości obwodów…
24 marca 2024, 5:14