Home Polish Polish — mix Wstrząsająca relacja 17-latki ze Szczecina. "Ludzie byli wyrzucani w powietrze"Wstrząsająca relacja 17-latki...

Wstrząsająca relacja 17-latki ze Szczecina. "Ludzie byli wyrzucani w powietrze"Wstrząsająca relacja 17-latki ze Szczecina. "Ludzie byli wyrzucani w powietrze"

118
0
SHARE

33-letni mężczyzna, który staranował pieszych na przejściu dla pieszych w Szczecinie usłyszał cztery zarzuty. Poszkodowanych w tym zdarzeniu jest 20 osób, w tym dwie przebywają w szpitalu w stanie krytycznym. Jeden z tabloidów dotarł do 17-latki, która w chwili zdarzenia siedziała na pobliskim przystanku.
33-letni mężczyzna, który staranował pieszych na przejściu dla pieszych w Szczecinie usłyszał cztery zarzuty. Poszkodowanych w tym zdarzeniu jest 20 osób, w tym dwie przebywają w szpitalu w stanie krytycznym. Jeden z tabloidów dotarł do 17-latki, która w chwili zdarzenia siedziała na pobliskim przystanku. Jej słowa są wstrząsające.
Wypadek w Szczecinie. Wstrząsające słowa 17-latki, która była świadkiem zdarzenia Fot. East News / East News
Wzrosła liczba osób poszkodowanych w piątkowym wypadku w Szczecinie – jest to obecnie 20 osób, a nie 19 jak wczoraj informowano. Wśród rannych znalazła się też grupa obywateli Ukrainy oraz dzieci. Stan dwóch osób lekarze określają jako krytyczny.
W sprawie piątkowego zdarzenia prowadzone jest postępowanie przygotowawcze przez Prokuraturę Rejonową Szczecin-Niebuszewo.

Continue reading...