Home Polish — mix Cristiano Ronaldo zaczął Euro 2024. I już w pierwszej sekundzie pobił rekordCristiano...

Cristiano Ronaldo zaczął Euro 2024. I już w pierwszej sekundzie pobił rekordCristiano Ronaldo zaczął Euro 2024. I już w pierwszej sekundzie pobił rekord

125
0

Wchodząc na boisko na mecz Portugalia – Czechy, Cristiano Ronaldo został pierwszym w historii piłkarzem, który wziął udział w sześciu edycjach mistrzostw Europy. Ale gola na razie nie strzelił, a Portugalia remisuje 1:1. Trwa druga połowa.
Ronaldo ma już 39 lat – to dla piłkarza wiek emerytalny – ale grał ostatnio wyśmienicie. Dla saudyjskiego klubu Al–Nassr strzelił w minionym sezonie 35 goli w 31 meczach, a jeszcze dodał do tego 11 asyst.
Dla reprezentacji w ubiegłym roku zdobył 10 bramek w dziewięciu meczach. W klasyfikacji strzelców w eliminacjach do Euro wyprzedził go tylko Belg Romelu Lukaku.