Домой Polish — mix Iga Świątek — Coco Gauff. Relacja live i wynik na żywo Roland...

Iga Świątek — Coco Gauff. Relacja live i wynik na żywo Roland Garros

92
0

Iga Świątek wygrała z rozstawioną z numerem piątym Czeszką Marketą Vondrousovą 6:0, 6:2 w ćwierćfinale wielkoszlemowego turnieju French Open. Prowadząca w światowym rankingu polska tenisistka walczy o trzeci z rzędu i czwarty w karierze triumf w Paryżu. W swoim kolejnym starciu zmierzy się z Coco Gauff. Relacja live i wynik na żywo meczu Iga Świątek — Coco na Polsatsport.pl.
W czwartej rundzie Świątek w zaledwie 40 minut pokonała Rosjankę Anastazję Potapową 6:0, 6:0 i wydawało się, że lepiej już nie da się zagrać. Biorąc jednak pod uwagę klasę wtorkowej rywalki, która jest aktualną mistrzynią Wimbledonu, to pierwszy set w wykonaniu podopiecznej trenera Tomasza Wiktorowskiego był niemal perfekcyjny.