Home Ukraine Україна — українською "Ліверпуль" здолав "Челсі" без Мудрика та повернув собі лідерство в АПЛ (відео)

"Ліверпуль" здолав "Челсі" без Мудрика та повернув собі лідерство в АПЛ (відео)

43
0

Огляд матчу Ліверпуль Челсі – відео голів та найкращих моментів поєдинку восьмого туру англійської Прем’єр-ліги за 20 жовтня 2024 ᐅTSN.ua(новини 1+1).
Мерсисайдці потіснили “Манчестер Сіті” з вершини турнірної таблиці чемпіонату Англії.
“Ліверпуль” обіграв “Челсі” в центральному матчі 8-го туру англійської Прем’єр-ліги (АПЛ) сезону-2024/25. Поєдинок на стадіоні “Енфілд” у Ліверпулі завершився з рахунком 2:1.
Господарі поля відкрили рахунок на 29-й хвилині зустрічі – Мохамед Салах реалізував пенальті, який арбітр призначив за фол Леві Колвілла проти Кертіса Джонса.
Одразу після перерви “сині” відігралися – на 48-й хвилині відзначився Ніколас Джексон.