Республіканська партія впродовж 18 місяців закривала очі на поведінку Дональда Трампа в кріслі президента. Але після зустрічі з Володимиром Путіним в Хельсінкі так далі продовжуватися не може
Хай там як, а президент Дональд Трамп став агентом російських інтересів: свідомо чи ні, можливо через страх і шантаж, через надію на майбутні угоди, через повагу до Володимира Путіна чи з вдячності за російську допомогу на виборах або ж через жалюгідну неспроможність дивитися далі за 306 електоральних голосів. Якою б не була суміш мотивів, вона не має ніякого значення.
Може він настільки неосвічений, небезпечний і самозакоханий, що навіть не усвідомлює, що з кожним своїм кроком він рухався за тим сценарієм, на який сподівався Путін і якого боялися американські розвідники, військові і правоохоронці.
Так про вчорашню зустріч президентів США і Росії пише колишній спічрайтер президента США демократа Джиммі Картера Джеймс Феллоуз на сторінках The Atlantic .
Важливі не мотиви, а той факт, що відповіді Трампа не можна було відрізнити від слів Путіна, починаючи від фундаментальної заяви про те, що путінські запевнення про невтручання у американські вибори заслуговують на більшу довіру, ніж твердження власного ж Департаменту юстиції.
Читайте також Екс-радник Рейгана дав поради Трампу, як домінувати над Путіним
«Я досить старий, щоб пам’ятати, як Ліндон Джонсон і Річард Ніксон брехали на телебаченні: про В’єтнам у випадку обох з них і про Вотергейт у випадку Ніксона.
Home
Ukraine
Україна — українською The Atlantic: Республіканцям доведеться обирати між Трампом і Америкою після зустрічі з...