Home Polish Polish — mix "Przepyszne starcie". Nie mogą się doczekać hitu z Igą Świątek

"Przepyszne starcie". Nie mogą się doczekać hitu z Igą Świątek

204
0

Iga Świątek pokonała Ons Jabeur 6:1, 6:2 i awansowała do półfinału turnieju WTA Finals, w którym zmierzy się z liderką rankingu Aryną Sabalenką. Zobacz, jak zareagowały zagraniczne media.
wtatennis.com
Dziennikarze portalu wtatennis.com docenili sukces Igi Świątek. Przypomnijmy, że Polka przez fazę grupową turnieju WTA Finals przeszła suchą stopą – nie przegrała ani jednego seta.
“(…) Świątek potwierdziła swoją pozycję jako zwyciężczyni grupy, pokonując rozstawioną z numerem “6” Ons Jabeur 6:1, 6:2 i wychodząc z grupy z bilansem 3-0″ – czytamy na portalu wtatennis.com.

Oglądaj mecze WTA Tour z udziałem Igi Świątek, Magdy Linette i innych topowych zawodniczek w serwisie CANAL+ online (link sponsorowany)
Oglądaj polskie tenisistki w walce o puchar Billie Jean King Cup tylko w Pilot WP!