Home Ukraine Україна — українською Вісім голів на двох: "Інтер" та "Ювентус" не визначили сильнішого у шаленому...

Вісім голів на двох: "Інтер" та "Ювентус" не визначили сильнішого у шаленому трилері Серії А (відео)

53
0
SHARE

Огляд матчу Інтер Ювентус – відео голів та найкращих моментів поєдинку дев’ятого туру італійської Серії А за 27 жовтня 2024 ᐅ читайте новини 1+1 (ТСН.ua).
“Нерадзуррі” та “б’янконері” влаштували феєричну гольову перестрілку.
“Інтер” на своєму полі зіграв у надрезультативну нічию з “Ювентусом” у центральному матчі 9-го туру італійської Серії А сезону-2024/25. Поєдинок на стадіоні “Джузеппе Меацца” в Мілані завершився з рахунком 4:4.
На 15-й хвилині господарів вивів уперед Пйотр Зелінський, реалізувавши пенальті. Туринці відповіли голами Душана Влаховича та Тімоті Веа на 20-й і 27-й хвилинах відповідно.