Start Polish — mix Memoriał Kamili Skolimowskiej: Włodarczyk i Fajdek triumfatorami rzutu młotem

Memoriał Kamili Skolimowskiej: Włodarczyk i Fajdek triumfatorami rzutu młotem

298
0
TEILEN

Mistrzowie świata w rzucie młotem triumfowali w lekkoatlerycznym Memoriale Kamili Skolimowskiej na PGE Narodowym w Warszawie – Anita Włodarczyk wynikiem 79,80, a Paweł Fajdek rezultatem 81,50. – Wiadomości o lekkiej atletyce: wyniki zawodów, relacje, rekordy świata, zawodnicy. Sprawdź najnowsze wiadomości.
Drugie miejsca zajęli brązowi medaliści mistrzostw globu w Londynie – Malwina Kopron – 75,40 (rekord życiowy) i Wojciech Nowicki – 77,13.
Sprawdź, czy nadajesz się na szefa PKOl?
Konkurs pchnięcia kulą wygrał reprezentant Czech Tomas Stanek. Świetnym wynikiem 22,01 wyrównał rekord życiowy. Za nim uplasowali się mistrz olimpijski z Rio de Janeiro Amerykanin Ryan Crouser – 21,68, Michał Haratyk – 20,92 i Konrad Bukowiecki – 20,50.
Amerykańska lekkoatletka Inika McPherson i jej… niecodzienny makijaż [FOTO]
Inika McPherson na mistrzostwach świata w Londynie nie zdobyła żadnego medalu. Jednak lekkoatletka z USA zostanie na długo zapamiętana, a to za sprawą jej makijażu.