Сьогодні було зіграно два перші матчі 18-го туру чемпіонату України-17/18 з футболу

320
0
TEILEN

Лідери чемпіонату України серед клубів Прем’єр-ліги – футболісти донецького «Шахтаря» обіграли сьогодні, 2 грудня, рівненський «Верес» (2:0) у матчі 18-го туру національної першості.
Голи на ОСК «Металіст» у Харкові записали до свого активу Марлос (49-та хвилина, з пенальті) і Факундо Феррейра (75), повідомляє Укрінформ .
Кількома годинами раніше унічию (1:1) завершився поєдинок між одеським «Чорноморцем» та луганською «Зорею». М’ячі в Одесі забили Олексій Хобленко (71-а хвилина) – у господарів, Олександр Сваток (67) – у луганчан.
У цій грі головний арбітр Віталій Романов із Дніпра показав футболістам вісім жовтих та три червоні картки.