"Маріуполь" перервав переможну серію київського "Динамо"

339
0
TEILEN

У матчі-відкритті 30-го туру Української Прем’єр-ліги футболісти київського „Динамо“ на стадіоні „Динамо“ ім. В. Лобановського приймали…
КИЇВ. 4 травня. УНН. У матчі-відкритті 30-го туру Української Прем’єр-ліги футболісти київського „Динамо“ на стадіоні „Динамо“ ім. В. Лобановського приймали „Маріуполь“, передає кореспондент УНН.
На 15 хвилині баталії перехоплення в центрі поля продовжилося контрвипадом приазовців. Андрій Тотовицький точно прострілив на межу штрафної, де з ударом в один дотик Борячука не впорався Бойко – 0:1. У „динамівців“ у першій половині можна лише згадати удар плечем Ротаня після якого м’яч пройшов дуже близько від володінь Гальчука.
По перерві Хацкевич на підсилення підопічним випустив двох легіонерів Вербича і Мбокані.