Уругвай обіграв Португалію і зіграє з Францією в 1/4 фіналу Мундіалю-2018

292
0
TEILEN

У другому матчі першого дня поєдинків 1/8 фіналу стадії плей-оф чемпіонату світу-2018 з футболу збірна Уругваю з рахунком 2:1 обіграла чинного чемпіона Європи національну команду Португалії і тепер в чвертьфіналі поміряється силами з французами.
Футбол. Чемпіонат світу-2018. Плей-оф. Матч 1/8 фіналу
Уругвай – Португалія – 2:1 (1: 0)
30 червня. Початок – 21:00. Сочі. Стадіон «Фішт»
Арбітр – Сесар Рамос (Мексика)
Уругвай: Муслера, Касерес, Годін, Хіменес, Лаксальт, Нандес (Санчес 81), Торрейра, Весіно, Бентанкур (К. Родрігес 63), Суарес, Кавані (Стуані 74)
Португалія: Руй Патрісіу, Рікарду Перейра, Пепе, Фонте, Геррейро, Карвалью, Адрієн Сілва (Куарежма 65), Бернарду Сілва, Жоау Маріу (Мануeль Фернандеш 85), Кріштіану Роналду, Гедеш (Андре Сілва 74)
Голи: Кавані 7,62 – Пепе 55
Попередження: Кріштіану Роналду 90+3
На передматчевій прес-конференції тренерам обох команд довелося відповідати на запитання про нудну гру, пише ua-football.com. П’ять голів уругвайців і три – португальців зі «стандартів» плюс два голи останніх ударами здалеку (тобто жодного голу суперників з меж штрафного) підтверджували невипадковість таких запитань. З іншого боку, феєрія у першому матчі дня ніби зобов’язувала учасників другого викластися. І початок вийшов доволі яскравим. Суперники діяли у швидкому темпі, чимало рухалися, шукали шляхи до воріт. Несподівана незграбність «королів повітря» Дієго Годіна та Хосе Хіменеса у грі головою надавала їх опонентам шанси забити. Як і недостатнє прикриття флангів.
Вже на першій хвилині Бернарду Сілва замикав навіс Жоау Маріу з кута воротарського. Потім Фонте під час подачі кутового легко перестрибнув захисника, Роналду відразу ж перевірив Муслеру ударом здалеку. У свою чергу, «селесте» стрімко виходили в контратаки силами Суареса та Кавані, які зміщувалися на обидва фланги і у центральній зоні.