Start Polish — mix Mundial 2018: Brazylia pokonała Meksyk. Jak zaprezentuje się Japonia?

Mundial 2018: Brazylia pokonała Meksyk. Jak zaprezentuje się Japonia?

380
0
TEILEN

Mundial wkroczył w drugą fazę rozgrywek. Od teraz każdy mecz będzie oznaczał awans dla jednej z drużyn, dla drugiej powrót do domu. Po Francji i Argentynie, Chorwacji i Rosji do dalszej rudny awansowała Brazylia, która pewnie pokonała Meksyk. Przed nami mecz Belgii z Japonią, którą w ostatnim meczu pokonała reprezentacja Polski.
Belgia vs. Japonia
Belgia mająca w swoim składzie takie gwiazdy jak Lukaku, Fellainiego, czy Hazarda zmierzy się z Japonią, która w ostatnim grupowym meczu przegrała z Polską 0:1. Do historii przejdzie jednak fatalna końcówka meczu, w którym zawodnicy z Azji robili wszystko żeby utrzymać korzystny dla siebie wynik. Dziś mają szansę zatrzeć fatalne wrażenie, które zostawili po ostatnim spotkaniu.
Brazylia vs. Meksyk
W meczu Brazylii z Meksykiem nie doszło do niespodzianki. Zespół w którym tym razem pierwsze skrzypce zagrał Neymar pewnie pokonał reprezentację Meksyku. W pierwszej połowie Meksykanie stwarzali sobie mnóstwo dogodnych okazji, jednak do pokonania bramkarza Canarinhos brakowało celnych strzałów. Tym już na początku drugiej połowy popisał się Neymar. Brazylia prowadziła 1:0 już od 51 minuty. W 88 marzenia meksykańskie o ćwierćfinale pogrzebał Robert Firmino. Po bramce w 88 Brazylia pokonała Meksyk 2:0.