У центральному матчі п’ятого туру Прем’єр-ліги «Динамо» виграло у «Олександрії»

343
0
TEILEN

Футболісти київського «Динамо» сьогодні, 18 серпня, обіграли «Олександрію» (1:0) у центральному поєдинку п’ятого туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги сезону-18/19.
Голом на столичному НСК «Олімпійський» на 67-й хвилині відзначився капітан киян Віктор Циганков. Зазначимо, що динамівці нинішнього сезону перемагають суперників у чемпіонаті виключно з рахунком 1:0, повідомляє офіційний сайт Прем’єр-ліги.
Характерно, що до цього ФК «Олександрія» не програвала у національній першості з лютого минулого року – у 16-ти матчах поспіль.
Також сьогодні донецький «Шахтар» здолав у гостях ФК «Львів» – 2:0. М’ячі у матчі на львівському стадіоні «Україна» забили Марлос (21-а хвилина) і Сергій Болбат (90).
Завтра, 19 серпня, відбудуться заключні три матчі п’ятого туру.