Челсі – Айнтрахт: відео голів та огляд матчу 9 травня 2019 – ЛЄ

247
0
TEILEN

Челсі – Айнтрахт відео голів та огляд матчу 1/2 Ліги Європи 2018/19. Челсі – Айнтрахт проведуть мат 9 травня 2019 – огляд матчу, рахунок та відео голів Челсі – Айнтрахт дивіться на 24tv.ua.
Лондонський „Челсі“ зумів пробитися до фіналу Ліги Європи. Англійський клуб у серії пенальті вибив німецький „Айнтрахт“.
Челсі – Айнтрахт 1:1 (4:3 по пенальті) Голи: Лотфус-Чик, 28 – Йовіч, 49
У першій грі команди розписали результативну нічию 1:1. У Франкфурті вболівальники гнали свою команду вперед, яка здобула досить непоганий результат проти іменитого суперника. У Лондоні фанати знову гаряче зустріли команди. Уболівальники „Челсі“ розгорнули великий банер Едену Азару, а німці заповнили всі сектори, які їм були виділені.
Виїзний гол теоретично дозволяв „Челсі“ грати більш розкуто, оскільки саме франкфуртцям потрібно було забивати. Уже на четвертій хвилині свій момент мав Йовіч, однак постріл після кутового голом не завершився. „Аристократи“ на деякий час перехопили ініціативу, зокрема, намагався штурмувати оборонні редути гостей Азар, але марно. Перший справді гострий момент на 14 хвилині мали „орли“. Да Коста потужно пробив злету, однак Кепа витягнув складний удар з „дев’ятки“.
Першу хорошу атаку „сині“ провели на 22 хвилині. Едер зробив гарний прохід і віддав на Емерсона.