Start Polish — mix Piotr Zieliński zdradził, jak zareagował Fernando Santos w szatni. Ostre słowa pomocnika...

Piotr Zieliński zdradził, jak zareagował Fernando Santos w szatni. Ostre słowa pomocnika po meczu z Czechami

112
0
TEILEN

Reprezentacja Polski bardzo boleśnie przegrała z Czechami na inaugurację el. do mistrzostw Europy 2024. Po trzech minutach Biało-Czerwoni przegrywali już 0:2 i mieli bardzo trudne zadanie, by odmienić losy tego spotkania. Na komentarz po spotkaniu zdecydował się Piotr Zieliński, który zdradził, jaka była reakcja Fernando Santosa w szatni.
Po zakończeniu mistrzostw świata w Katarze w marcu odbyło się pierwsze zgrupowanie kadry przed meczami el. do Euro 2024. Na inaugurację reprezentacja Polski zmierzyła się z Czechami na wyjeździe. Wszyscy kibice i eksperci piłkarscy czekali na ten mecz również dlatego, że swój debiut na ławce reprezentacji Polski miał Fernando Santos, który w przeszłości wygrywał te mistrzostwa z Portugalią.
Niestety ten mecz nie zdążył się rozpocząć, a Biało-Czerwoni już przegrywali 0:2 po bramkach Krejciego i Cvancary. Nasi reprezentanci przebudzili się dopiero w okolicy 20 minuty, ale i tak nie byli w stanie przeprowadzić składnej akcji na połowie rywala.