Start Polish — mix Katastrofa. Polska przegrała z Albanią

Katastrofa. Polska przegrała z Albanią

139
0
TEILEN

Reprezentacja Polski w piłce nożnej znowu rozczarowała. W niezwykle ważnym meczu dla losów grupy E w eliminacjach mistrzostw Europy podopieczni Fernando Santosa przegrali w Tiranie 0:2 z Albanią. Gole dla gospodarzy strzelili Jasir Asani i Mirlind Daku.
Jako pierwsi dobrą okazję do zdobycia bramki stworzyli sobie Polacy. W ósmej minucie Piotr Zieliński otrzymał świetnie podanie w pole karne od Jakub Kiwiora. Pomocnik Napoli oddał strzał po ziemi, z którym jednak bez większych problemów poradził sobie Thomas Strakosha. Biało-Czerwoni trafili do siatki w 21. minucie gry. Po dośrodkowaniu Sebastiana Szymańskiego futbolówkę przechwycił Kiwior. Obrońca reprezentacji Polski z bliskiej odległości posłał piłkę do bramki.

Kilkadziesiąt sekund później zainterweniował VAR. Analiza wykazała, że w momencie centry Kiwior znalazł się na minimalnym spalonym. Gol został anulowany, a na tablicy wyników ponownie pojawił się rezultat 0:0.

Ta sytuacja wyraźnie pobudziła albańskich kibiców, którzy zaczęli jeszcze bardziej żywiołowo dopingować swoich ulubieńców.