Start Polish — mix PZPN rozwiał wątpliwości. Znamy decyzję ws. meczu Wisły z Widzewem

PZPN rozwiał wątpliwości. Znamy decyzję ws. meczu Wisły z Widzewem

142
0
TEILEN

Od tygodnia polski świat futbolu żył sprawą kontrowersji po meczu Wisły Kraków z Widzewem Łódź w ćwierćfinale Pucharu Polski. PZPN podjął decyzję o oddaleniu protestu łódzkiej ekipy, kończąc dyskusje.
W ćwierćfinale tegorocznego Fortuna Pucharu Polski trafiły na siebie dwie uznane marki. Ekstraklasowy Widzew Łódź mierzył się na wyjeździe z pierwszoligową Wisłą Kraków. Po zakończeniu regulaminowego czasu spotkania na tablicy widniał wynik 1:1. Kontrowersje dotyczyły wyrównującej bramki krakowian. Angel Rodado zdobył bramkę w 109 minucie meczu, podczas gdy Igor Łasicki znajdował się na pozycji spalonej, przeszkadzając przeciwnikowi. Sędzia uznał bramkę, by po chwili zarządzić dogrywkę.