Władze Rosji wystosowały skargę do rządu Niemiec na sposób prowadzenia śledztwa dotyczącego wysadzenia w 2022 roku gazociągów Nord Stream po uniknięciu przez głównego podejrzanego aresztowania w Polsce – poinformowała w poniedziałek agencja
Władze Rosji wystosowały skargę do rządu Niemiec na sposób prowadzenia śledztwa dotyczącego wysadzenia w 2022 roku gazociągów Nord Stream po uniknięciu przez głównego podejrzanego aresztowania w Polsce – poinformowała w poniedziałek agencja Reutera, powołując się na agencję RIA Nowosti.
Niemieckie media podały w zeszłym tygodniu, że niemieccy prokuratorzy zidentyfikowali ukraińskiego instruktora nurkowania jako głównego podejrzanego w ataku na Nord Stream i przekazały nakaz jego aresztowania władzom Polski.