"Барселона" розтрощила "Вільярреал", здобувши шосту перемогу поспіль на старті Примери (відео)

38
0
TEILEN

Огляд матчу Вільярреал Барселона – відео голів і найкращих моментів поєдинку шостого туру іспанської Ла Ліги за 22 вересня 2024 ᐅ читайте новини 1+1 (ТСН.ua).
Команда Гансі Фліка продовжує йти без очкових втрат у поточному розіграші чемпіонату Іспанії.
„Барселона“ на виїзді розгромила „Вільярреал“ у поєдинку 6-го туру іспанської Ла Ліги сезону-2024/25. Матч на „Естадіо де ла Сераміка“ завершився з рахунком 1:5.
На старті зустрічі господарі могли відкривати рахунок, але гол Єремі Піно після перегляду відеоповтору (VAR) було скасовано через офсайд.
На 20-й хвилині каталонців вивів уперед Роберт Левандовські. На цьому польський форвард не зупиинвся і на 35-й хвилині подвоїв перевагу гостей, оформивши дубль.