Внаслідок потужної зливи і раптової повені, в американському штаті Техас загинули 43 людини, серед них багато дітей. Рятувальники продовжують пошук по.
Внаслідок потужної зливи і раптової повені, в американському штаті Техас загинули 43 людини, серед них багато дітей. Рятувальники продовжують пошук постраждалих і зниклих безвісти.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.
Внаслідок спонтанних повеней у центральному Техасі загинуло щонайменше 43 особи, серед яких 15 дітей. Рятувальники продовжують інтенсивні пошуки зниклих безвісти туристів і місцевих жителів.
За інформацією посадовців, із зони лиха евакуйовані понад 850 людей, зокрема ті, хто опинився у пастці, тримаючись за дерева після стрімкого підйому води. Повінь сталася внаслідок сильної зливи, що принесла близько 38 см опадів у районі річки Гвадалупе, приблизно за 137 км на північний захід від Сан-Антоніо.
За словами керівника адміністрації міста Кервілл Далтона Райса, серед зниклих безвісти – 27 дівчат з літнього табору Camp Mystic.
„Ми розглядаємо ситуацію в двох площинах: є так звані відомі зниклі – це ці 27 осіб. Щодо інших, ми не називаємо конкретних цифр, оскільки просто не знаємо“, – сказав Райс.Раптова трагедія
Стихійне лихо розгорнулося стрімко вранці у п’ятницю, 4 липня. Через сильні опади, що перевищили попередні прогнози, рівень води в річці різко піднявся до 29 футів (близько 8,8 метра).