Ціни на базарі Черемушки в липні 2025 — від персиків до базиліку. Які продукти зараз найдорожчі та де шукати вигідні покупки
На Черемушках — найспекотніша пора. Літній базар палає від кольорів: жовтогарячі персики, блискуча зелень, огірки, томати й ароматні гілочки базиліку. Тут не просто продають — тут розмовляють, прицінюються, торгуються й діляться рецептами. Ряди повні, торгівля активна, хоча ціни дуже різняться.
Журналісти Новини.LIVE пройшлися рядами ринку „Черемушки“, щоб дізнатися, чим нині живе базар, скільки коштують продукти та чим дивують продавці. Овочі на базарі
На прилавках — сезонна класика: буряки, морква, огірки, різнобарвні перці та цілі коробки з томатами. Покупці зупиняються, роздивляються кожен плід, пробують аромат зелені та цікавляться новими сортами. Продавці не приховують: деякі овочі вже дешевшають, бо йде масовий збір, інші — навпаки, дорожчають, бо спекотна погода шкодить врожаю.
„Трошечки падають ціни, те, що більше в маси йде з полів, то падає. Зараз помідори трохи починають горіти, тому ціна знову буде підійматися. Почнеться збір на полі, то, можливо, деякі помідори стабілізуються в ціні, але це буде десь через тиждень-два“, — каже продавчиня Світлана.
Капуста молода — від 30 до 45 грн/кг
Кабачок — 25 грн/кг
Морква — 40 грн/кг
Буряк — 30 грн/кг
Молода цибуля — 18 грн/кг
Біла салатна цибуля — 60 грн/кг
Цибуля стара — 25 грн/кг
Часник — 180 грн/кг
Перець молодий гострий — 5 грн/шт або 200 грн/кг
Перець червоний „Капі“ — 180 грн/кг
Перець червоний та зелений — 170 грн/кг
Зелений перець Ізмаїльський — 80 грн/кг
Цвітна капуста — 100 грн/кг
Броколі — 180 грн/кг
Баклажан „Геліус“ білий — 120 грн/кг
Баклажан „Графіті“ — 120 грн/кг
Баклажан звичайний — 70 грн/кг
Огірки — 45 до 100 грн/кг
Помідори „Мікадо“ — 70–85 грн/кг
Помідори рожеві „Мікадо“ — 60 грн/кг
Помідори „Примадонна“ — від 70 до 80 грн/кг
Помідори „Фламінго“ — 100 грн/кг Фрукти на базарі
Липневі фрукти — одне з головних літніх задоволень на базарі.