Чекають української авіації: активісти на окупованих територіях привітали з Днем Повітряних сил

125
0
TEILEN

Активісти руху Жовта Стрічка запустили сотні паперових літачків на тимчасово окупованих територіях та привітали захисників з Днем Повітряних сил ЗСУ. Що кажуть активісти – 24 Канал
Активісти руху „Жовта Стрічка“ запустили сотні паперових літачків у містах на тимчасово окупованих територіях України, зокрема в Донецьку, Луганську, Бердянську, Маріуполі, Мелітополі, Алчевську та Криму, привітавши Повітряні сили ЗСУ з їхнім святом.
Паперові літачки символізують очікування і віру в українську авіацію, яка знову літатиме над українськими містами, та є вдячністю захисникам за їхню працю і боротьбу за свободу України. Активісти руху „Жовта Стрічка“ запустили сотні паперових літачків на тимчасово окупованих територіях України.

Continue reading...