Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który pod koniec września na stacji paliw rozlał benzynę obok dystrybutora, a następnie podpalił. 49-latek trafił do aresztu.
Wrocław. Rozlał paliwo na stacji i podpalił
Do zdarzenia doszło wieczorem 26 września. Na nagraniu udostępnionym przez Komendę Miejską Policji we Wrocławiu widzimy, jak pod dystrybutor na stacji przy ul. Gubińskiej w stolicy Dolnego Śląska podjeżdża osobowa toyota. Oznaczenia samochodu widoczne na nagraniu wskazują, że auto należy do firmy świadczącej przewozy na aplikację. W kolejnych ujęciach widzimy, jak z samochodu wysiada mężczyzna w szlafroku, wyjmuje pistolet z dystrybutora, rozlewa obok paliwo, podpala, a następnie odjeżdża.
REKLAMA
„Skrajnie niebezpieczne“
„Na szczęście w wyniku tego nieodpowiedzialnego i skrajnie niebezpiecznego zachowania nikt nie odniósł obrażeń, a ogień został szybko ugaszony“ – informuje wrocławska policja.
Start
Polish — mix Mężczyzna w szlafroku rozlał na stacji benzynę, podpalił i odjechał. Jest nagranie